Maszyny rolnicze

CIĄGNIKI KOMUNALNE, ROLNICZE I SADOWNICZE

CIĄGNIKI FARMTRAC

Farmtrac Traktory Europe to dynamicznie rozwijająca się firma, produkująca ciągniki rolnicze od początku XXI wieku. Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę polskich inżynierów i konstruktorów Escorts Ltd., Farmtrac konstruuje maszyny dopasowane do potrzeb współczesnego rolnika. Farmtrac to ciągniki mocy od 25-122KM.

CIĄGNIKI BASAK

To nowa marka na naszym rynku wyróżniająca się bardzo dobrym wykonaniem, sprawdzonymi komponentami firm PERKINS, CARRARO, ZF i DEUTZ. Producent posiada własne Centrum Badań i Rozwoju, międzynarodowe centrum logistyczne części zamiennych, produkuje również własne silniki, skrzynie biegów i hydraulikę. Ciągniki BASAK to solidne, mechaniczne konstrukcje dzięki czemu nie ma problemu z dostępnością części w całym kraju. Większość modeli nie posiada DPF i AdBlue co ułatwia codzienne użytkowanie. Basak oferuje ciągniki o mocy 80-113KM

CIĄGNIKI TYM

Na przełomie wieków TYM dołączył do światowej czołówki producentów ciągników. Dzięki stale rozwijanej technologii oraz zdobywanemu doświadczeniu firma odnotowała dynamiczny wzrost w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych wnosząc znaczny wkład w rozwój gospodarki koreańskiej. Jeśli szukają Państwo wysoko wydajnych ciągników w przedziale mocy między 19 a 127 KM, ciągniki te spełnią Państwa wymagania.

CIĄGNIKI SOLIS

W asortymencie firmy Solis Polska znajdują się ciągniki o małych gabarytach (98 cm szerokości ciągnika) doskonale spisujących się w pracach komunalnych (m.in. koszenie trawników - latem, odśnieżanie - zimą), do ogrodów, gospodarstw szkółkarskich, upraw różnego rodzaju owoców itp. Przede wszystkim ciągniki marki Solis są konstrukcyjnie prostymi mechanicznie ciągnikami, bez żadnej dodatkowej elektroniki w wyposażeniu. Silniki zamontowane w modelach Solis 20 oraz Solis 26 to sprawdzone, żywotne jednostki diesla 3-cylindrowe Mitsubishi.

CIĄGNIKI KIOTI

Marka Kioti jest własnością Daedong Industrial, która posiada własną fabrykę w Daegu. Fabryka posiada linie montażowe ciągników, kombajnów i sadzarek do ryżu, linię malowania proszkowego oraz magazyn części do automatyki. Ponadto, jako linie do obróbki części, znajduje się tutaj automatyczna linia montażowa silników wielocylindrowych i podzespołów do nich. Koreańska marka stale rozwija i ulepsza technologie, poprawia jakość produktów i linii produkcyjnych, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów w zakresie jakości w kraju i za granicą.
Kioti oferuje swoim klientom ciągniki w przedziale mocy 21 - 127KM i 5 letnią gwarancję co jest nowością na Polskim rynku.

CIĄGNIKI ARBOS

ARBOS to znana ze swej niezawodności marka. Arbos to ciągniki rolnicze, sadownicze i traktory specjalistyczne. To również maszyny rolnicze, takie jak pneumatyczne siewniki punktowe, mechaniczne i pneumatyczne siewniki zbożowe, zestawy uprawowo-siewne, maszyny uprawowe, pługi dłutowe, opryskiwacze, rozsiewacze nawozów, pielniki. Niesie to ze sobą wiele zalet, gdyż zarówno ciągniki jak i maszyny towarzyszące produkowane są przez jednego producenta, a to daje gwarancję dużego stopnia kompatybilności maszyn jak i całości sprzętu do oczekiwań klienta. Zapraszamy do odkrycia ciągników i maszyn ARBOS.